Aktuality

Top RoofTop fest posedmé s hudbou, dílnami i performance

Sedmý ročník karlovarského multižánrového festivalu Top RoofTop láká návštěvníky na hudební program i aktivity pro rodiny s dětmi. První červencovou sobotu zazní na náměstí Dr. Milady Horákové koncerty herce a písničkáře Jiřího Schmitzera, předními příčkami žebříčků protřelé opavské skupiny KOFE-IN nebo domácího fenoménu Steven's sbírajícího krátce po svém vzniku úspěch za úspěchem. Na dětské publikum čekají odpolední aktivity s tvořivými dílnami, pohádková cesta a další atrakce. Vstupné na Top RoofTop festival je dobrovolné.

Více informací

Partnerský festival Hradecký Slunovrat vyhlašuje výzvu na Welcome Scénu

Devátý ročník multižánrového festivalu Hradecký Slunovrat ani v roce 2022 neupustí od hudební soutěže Welcome scéna. Výzva je určena umělcům a kapelám různých žánrů s autorským repertoárem. Festival se koná 23. až 25. června v centru historického města Opava.

Více informací

Vítězové hudební soutěže Karlovarského kraje vystoupí na pražském festivalu Žižkovská noc

28. října vystoupí vítězové Ceny poroty a Ceny diváků soutěže Karlovarského kraje Top RoofTop Talenty na pražském multižánrovém festivalu Žižkovská noc. V prostorách clubu Carpe Diem Flora zahrají The Sidewaves, Funky Monx nebo semifinalisté Sépie z hor. Hvězdou večera je karlovarská rodačka Aiko, jejíž tvář v posledních týdnech zdobí Times Square v New Yorku v rámci celosvětové kampaně Equal hudební platformy Spotify.

Více informací

Vítězové regionální hudební soutěže zazáří na Dětském filmovém festivalu v Ostrově

Na Mírovém náměstí v Ostrově vystoupí ve čtvrtek 16. září semifinalisté, finalisté a vítězové hudební soutěže Karlovarského kraje Top RoofTop Talenty 2021. Přehlídka nadějných umělců bude součástí doprovodného programu zahajovacího dne 53. ročníku Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana. 

Více informací