Aktuality

Partnerský festival Hradecký Slunovrat vyhlašuje výzvu na Welcome Scénu

Devátý ročník multižánrového festivalu Hradecký Slunovrat ani v roce 2022 neupustí od hudební soutěže Welcome scéna. Výzva je určena umělcům a kapelám různých žánrů s autorským repertoárem. Festival se koná 23. až 25. června v centru historického města Opava.

Více informací

Vítězové hudební soutěže Karlovarského kraje vystoupí na pražském festivalu Žižkovská noc

28. října vystoupí vítězové Ceny poroty a Ceny diváků soutěže Karlovarského kraje Top RoofTop Talenty na pražském multižánrovém festivalu Žižkovská noc. V prostorách clubu Carpe Diem Flora zahrají The Sidewaves, Funky Monx nebo semifinalisté Sépie z hor. Hvězdou večera je karlovarská rodačka Aiko, jejíž tvář v posledních týdnech zdobí Times Square v New Yorku v rámci celosvětové kampaně Equal hudební platformy Spotify.

Více informací

Vítězové regionální hudební soutěže zazáří na Dětském filmovém festivalu v Ostrově

Na Mírovém náměstí v Ostrově vystoupí ve čtvrtek 16. září semifinalisté, finalisté a vítězové hudební soutěže Karlovarského kraje Top RoofTop Talenty 2021. Přehlídka nadějných umělců bude součástí doprovodného programu zahajovacího dne 53. ročníku Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana. 

Více informací

Karlovarské Talenty vystoupí na plzeňském Festivalu na ulici

Mezi 20. a 28. srpnem se centrum města kultury roku 2015 naplní pódii a návštěvníky multižánrového Festivalu na ulici 2021. Na plzeňské tradiční akci vystoupí i mimo hvězd nejen plzeňské hudební scény také vítězové hudební soutěže Karlovarského kraje Top RoofTop Talenty - Funky Monx a The Sidewaves.

Více informací