Top RoofTop fest 2024

O nás

Top RoofTop je pořadatelem multižánrového hudebního festivalu Top RoofTop fest (od roku 2015) v Karlových Varech, pořadatelem koncertních akcí, organizátorem vzdělávacích workshopů pro umělce a hudební soutěže Top RoofTop Talenty. Spolek dlouhodobě oživuje veřejný prostor Karlovarska kulturními aktivitami.

Aktuality

#

'Vary mají náměstí' hlásá 8. ročník hudebního festivalu Top RoofTop a přiváží Flamengo Reunion Session nebo Madhouse Express

24. června rozezní karlovarské náměstí Dr. Milady Horákové osmý ročníkfestivalu Top RoofTop. Akce láká na program s Flamengo Reunion Session, Madhouse Express či německými Filistine. Sobotní odpoledne přinese také tvořivé dílny pro rodiny s dětmi, přednášky či benefiční tetovací salon. Akce je zdarma, návštěvníci mohou festival podpořit na HitHitu a získat odměny. Podpoř festival ZDE!

Více informací
#

Historie karlovarského náměstí - komentované promítání dobových fotografií

23. května proběhlo komentované promítání fotografií z archivu pamětníka a historika Miroslava Nového ze spolku Žijeme TUhnice. Pan Nový si pro návštěvníky akce připravil obrazové materiály a fakta z historie dnešního náměstí Dr. Milady Horákové, kde se náš festival Top RoofTop od roku 2021 koná. Od konce 19. století až po dnešní dobu - pan Nový přednášel plnému prostoru Kanceláře architektury města Karlovy Vary o unikátech jako například prvních českých závodech motokár či skateboardingu, různé průvody a ceremoniály minulého režimu nebo oslavy konce druhé světové války.  „Když jsme se pana Nového zeptali, zda pamatuje nějaký jiný hudební festival na ploše náměstí, tak odpověděl, že ne. Budeme dále bádat, ale zatím to vypadá, že jsme prvním hudebním festivalem, který na této na historii a celorepubliková prvenství bohaté lokalitě sídlí. Vary mají náměstí" komentoval přednášku dramaturg festivalu Ricardo Delfino. 

Více informací