Top RoofTop fest 2022

O nás

Top RoofTop je pořadatelem multižánrového hudebního festivalu Top RoofTop fest (od roku 2015) v Karlových Varech, pořadatelem koncertních akcí, organizátorem vzdělávacích workshopů pro umělce a hudební soutěže Top RoofTop Talenty. Spolek dlouhodobě oživuje veřejný prostor Karlovarska kulturními aktivitami.

Aktuality

#

Top RoofTop fest posedmé s hudbou, dílnami i performance

Sedmý ročník karlovarského multižánrového festivalu Top RoofTop láká návštěvníky na hudební program i aktivity pro rodiny s dětmi. První červencovou sobotu zazní na náměstí Dr. Milady Horákové koncerty herce a písničkáře Jiřího Schmitzera, předními příčkami žebříčků protřelé opavské skupiny KOFE-IN nebo domácího fenoménu Steven's sbírajícího krátce po svém vzniku úspěch za úspěchem. Na dětské publikum čekají odpolední aktivity s tvořivými dílnami, pohádková cesta a další atrakce. Vstupné na Top RoofTop festival je dobrovolné.

Více informací
#

Partnerský festival Hradecký Slunovrat vyhlašuje výzvu na Welcome Scénu

Devátý ročník multižánrového festivalu Hradecký Slunovrat ani v roce 2022 neupustí od hudební soutěže Welcome scéna. Výzva je určena umělcům a kapelám různých žánrů s autorským repertoárem. Festival se koná 23. až 25. června v centru historického města Opava.

Více informací