O nás

Top RoofTop je pořadatelem multižánrového hudebního festivalu Top RoofTop fest (od roku 2015) v Karlových Varech, pořadatelem koncertních akcí, organizátorem vzdělávacích workshopů pro umělce a hudební soutěže Top RoofTop Talenty. Spolek dlouhodobě oživuje veřejný prostor Karlovarska kulturními aktivitami.

Náš tým

Ricardo Delfino

Ricardo Delfino

Dramaturgie, PR

Zakladatel, hudební dramaturg a PR manager karlovarského hudebního festivalu Top RoofTop a hudební soutěže Top RoofTop Talenty. Je také spoluzakladatelem agentury na kulturní PR a booking AMPromotions, zakladatelem Wild Delfino Booking, hudebním publicistou ve Frontman.cz a Plzenskekapely.cz nebo moderátorem pořadu Zkušebny na MVTV.cz. Působí jako aktivní zpěvák a hráč na foukací harmoniku.

Ing. Běla Čurlinová

Ing. Běla Čurlinová

prezidentka spolku, management

Prezidentka spolku, zakladatelka festivalu a ekonomka projektů. Do projektů promítá své ekonomické vzdělání a pracovní zkušenosti z oblasti HR, korporátních financí a v poslední době i podnikové covidové prevence. Na festivalu má na starosti také koordinaci dobrovolníků a celkovou realizaci umělecké a praktické vize areálu. Na prvních ročnících festivalu působila také jako fotografka.

Miroslav Dlouhý

Miroslav Dlouhý

Partneři, produkce

Od ročníku 2019 aktivním členem organizačního týmu. Do spolupráce s partnery festivalu vnáší své zkušenosti z manažerských a obchodních pozic. Přímo na festivalu se stará o hladký průběh harmonogramu a pohodlí umělců coby stagemanager.
Je spoluzakladatelem a bývalým redaktorem Jazzblog.cz, své doby největšího informačního portálu o jazzové hudbě v ČR. Je aktivním bubeníkem, hrál například v muzikálové skupině představení Mistr jazzu, v kapelách Red Hot Chilli Peppers Californication Tribute nebo Těžko Soudit Motýla.

Jiřina Hlasivcová

Jiřina Hlasivcová

Doprovodný program, produkce

Od ročníku 2018 aktivním členem organizačního týmu. Začala na festivalu nejprve působit jako fotoreportérka. Tou dobou pracovala v Německu ve fotostudiu. Postupně převzala agendu doprovodného programu tj. neziskových organizací, které mají v areálu festivalu prostor se prezentovat, kreativních dílen a dalších nehudebních obsahů pro návštěvníky. Aktuálně pracuje v dětském domově, jehož děti prodávaly na ročníku 2021 své výroby z kreativních dílen.

Partneři

Fakturační údaje

Top Rooftop, z. s.

  • IČO: 07582226
  • Východní 477/9, Drahovice
  • 360 01 Karlovy Vary