Aktuality

Karlovarské Talenty vystoupí na plzeňském Festivalu na ulici

Mezi 20. a 28. srpnem se centrum města kultury roku 2015 naplní pódii a návštěvníky multižánrového Festivalu na ulici 2021. Na plzeňské tradiční akci vystoupí i mimo hvězd nejen plzeňské hudební scény také vítězové hudební soutěže Karlovarského kraje Top RoofTop Talenty - Funky Monx a The Sidewaves.

Více informací

Program kulturně ozdravné kúry v Mariánských Lázních obohatí krajské Talenty

Letní sezóna na Ferdinandově prameni v Mariánských Lázních v rámci koncertní série Kulturně Ozdravné Kúry se nese ve znamení rozmanité a kvalitní dramaturgie. V prostorách kolonády budou na návštěvníky čekat koncerty například maďarských Terra Profonda nebo české skupiny Nauzea Orchestra. Vítězové krajské soutěže Top RoofTop Talenty The Sidewaves a Funky Monx vystoupí před cenami Anděl ověnčenou skladatelkou a zpívající pianistkou Beatou Hlavenkou a její Kapely snů nebo před hudebními kritiky opěvovaným projektem Bartleby.  

Více informací

Top RoofTop festival zve do Karlových Varů na koncerty, výstavu i workshopy

3. července se uskuteční šestý ročník karlovarského multižánrového festivalu Top RoofTop. S heslem Postavme kulturu zpátky na nohy vás lákáme na koncerty Vltavy, zpěvačky, pianistky a skladatelky Beaty Hlavenkové, krajské rodačky Aiko, jejíž tvář v posledních týdnech zdobí Times Square v New Yorku v rámci celosvětové kampaně Equal hudební platformy Spotify nebo jazzové vokální koučky Mirky Novak se zbrusu novým sólovým projektem. Karlovarské náměstí tak opět po více než desetiletí ožije kulturní akcí. Festival je volně přístupný bez vstupného.

Více informací

V hudební soutěži Top RoofTop Talenty zvítězily hned dvě kapely. Funky Monx a The Sidewaves

Klání kapel z Karlovarského kraje Top RoofTop Talenty 2021 zná vítěze Ceny odborné poroty. A jsou jimi hned dvě skupiny, funkoví Funky Monx a indie popoví The Sidewaves. Oba vítězné projekty pochází z Karlových Varů. Porotci z řad hudebních profesionálů vybírali mezi pěti finalisty na základě videozáznamů živých vystoupení. Videa natočil hudebníkům štáb krajské internetové televize MVTV v divadelním sále Domu kultury Sokolov.

Více informací