Top RoofTop fest 2022

O festivalu

2. července se uskuteční sedmý ročník karlovarského multižánrového festivalu Top RoofTop. S heslem Poslechněte hudbu všemi směry lákají organizátoři na koncerty herce a písničkáře Jiřího Schmitzera, karlovarského fenoménu Steven's, irsko-kanadského dua Bookie Baker nebo cenami ověnčené skupiny KOFE-IN. Karlovarské náměstí Dr. Milady Horákové tak opět po roce ožije kulturou po tom, co desítky let zelo prázdnotou. Festival je volně přístupný bez vstupného.

FacebookFacebooková událost

Jak vypadal ročník 2021 se můžete podívat na videoreportu od MVTV.cz níže.

Facebook Videoreport 2021

Účinkující

Steven's

Místní fenomén Steven's od svého nedávného vzniku na konci roku 2021 sbírá ocenění za oceněním - tip týdne na Bandzone.cz, s debutovým singlem začali ihned rotovat na Radiu Beat, a před pár týdny zvítězili v soutěži kapel Blues Aperitiv prestižní festivalu Blues Alive! Mix blues, rocku a občas i funky zahrají na Top RoofTop festu 2022

Facebook Steven's - Enough

FacebookinstagramYouTubeSpotify

Jiří Schmitzer

Herec, písníčkář a držitel několika cen Český lev Jiří Schmitzer se svými peprnými i zadumaně smutnými písněni navštíví Top RoofTop fest 2022! Osobitý herec známý z ikonických rolí ve filmech Marečku, podejte mi pero!, Postřižiny nebo Kráska v nesnázích vystoupí v Karlových Varech 2.7. na náměstí Dr. Milady Horákové. 

Facebook Jiří Schmitzer - Kaluž

YouTubeSpotify

KOFE-IN

Pop-rockoví KOFE-IN opanovali přední příčky anket jako Anketa Žebřík nebo Českého YouTube Festu. Získali ocenění na Cenách Jantar či Zlatou českou dvanáctku v hitparádě Českého Rozhlasu 2. Jejich emotivní texty a procítěný projev můžete vidět naživo 2.7. na Top RoofTop festu

Facebook KOFE-IN - Bouře

FacebookinstagramYouTubeSpotify

Bookie Baker

Hudební pouť irsko-kanadského dua Bookie Baker začala ve vyšetřovací místnosti v Číně, pokračovala přestěhováním do Prahy, turné po Evropě, až po jejich chystaný koncert na Top RoofTop festu 2022! Akustické kytary, folkové písně v hávu populární hudby a osobité hlasy obou hudebníků. Kanaďan Alex Montyro a Ir Caolan O’Neill-Forde vám uhranou. 

Facebook Bookie Baker - Autumn Wind

FacebookinstagramYouTubeSpotify

Frankie & The Deadbeats

Frankie & The Deadbeats je spolčení mužů pochybné existence, jako hudební skupina však míří vysoko. Ze zaplivaných lokálů, kde nahlas a v potu tváře hráli punk a rock’n’roll, totiž už níž ani mířit nelze. Nyní ale vyslechli volání svého srdce a s muzikou, která jim koluje v krvi už od dětství, prožitého u táboráků, hodlají dobýt srdce posluchačů Country Rádia, stejně jako přesvědčit posluchače všech ostatních rádií, že country není žádná Popelka a klobouky, košile a koňáky jsou prostě cool. Frankie & The Deadbeats ale také věří, že country hudba je tady pro všechny, nehledě na barvu kůže nebo sexuální orientaci. Prostěradla patří na postel, ne na hlavu. Howdy na Top RoofTop fest 2022!

Facebook Frankie & The Deadbeats - Cowboys & Dreamers

FacebookinstagramYouTubeSpotify

Pekelné kone

Slovensko-česká kapela Pekelné kone přivezou svůj folk-blues-dark country-punk na letošní Top RoofTop fest 2022! Kapela pod vedením Patera Nostera rozezní banjo, kontrabas, akordeon a perkuse a zahrá vám piesne, ktoré hráli i na turné s kapelou Wohnout nebo na mistrovství světa Mystic Sk8 Cup.

Facebook Pekelné kone - Slovenský Seattle

FacebookinstagramYouTubeSpotify

Program

 

16:00-16:40 Pekelné koneKAM scéna
17:00-17:40Frankie & The DeadbeatsTRT stage
18:00-18:40Bookie BakerKAM scéna
19:00-19:40KOFE-INTRT stage
20:10-21:00Jiří SchmitzerTRT stage
21:20-22:00Steven'sTRT stage

 

Partneři