Top RoofTop fest 2021

O festivalu

3. července se uskuteční šestý ročník karlovarského multižánrového festivalu Top RoofTop. S heslem Postavme kulturu zpátky na nohy lákají organizátoři na koncerty Vltavy, zpěvačky, pianistky a skladatelky Beaty Hlavenkové, krajské rodačky Aiko, jejíž tvář v posledních týdnech zdobí Times Square v New Yorku v rámci celosvětové kampaně Equal hudební platformy Spotify nebo jazzové vokální koučky Mirky Novak se zbrusu novým sólovým projektem. Karlovarské náměstí tak opět po více než desetiletí ožije kulturní akcí. Festival je volně přístupný bez vstupného.

FacebookFacebooková událost

Facebook Videoreport 2021

Účinkující

Vltava

Svérázná kapela v čele s hercem a hudebníkem Robertem Nebřenským (členem Divadla Sklep, znáte jej např. z filmů Lidice nebo Tobruk) slaví 35 let a na Top RoofTop fest 2021 přijede představit také pár nových písní z připravovaného devátého řadového alba Spass muss immer sein!

FacebookYoutube - Marx Engels Beatles

FacebookinstagramYouTubeSpotify

Beata Hlavenková a Kapela snů

Skladatelka, zpěvačka, pianistka a aranžérka Beata Hlavenková je jednou z nejvýraznějších hudebnic s nezaměnitelným nadžánrovým autorským rukopisem.  Za poslední album Sně (2019) získala Ceny Anděl za Interpretku roku, její klavírní Theodoros (2013) získalo žánrovou Cenu Anděl za album. Je autorkou filmové hudby k filmu Dukla 61 nebo nově k filmu Zátopek. Spolupracovala s řadou tuzemských i zahraničních muzikantů, nejdéle pak s Lenka Dusilová, se kterou vytvořila projekty Eternal Seekers a Baromantiku.

FacebookYoutube - Žena

FacebookinstagramYouTubeSpotify

Mirka Novak

Mirka Novak je světem a žánry protřelá hlasová koučka, vokální improvizátorka a perzóna plná nespoutaného elánu a hudebního jemnocitu.  Na Top RoofTop fest 2021 přiváží svůj nejnovější hudební projekt!

Mirka Novak za svou kariéru v USA spolupracovala s hudebníky jako Federico Gonzalez Pena (spoluhráč Victora Wootena, Marcuse Millera, Chrise Bottiho), Tarus Mateen (Betty Carter, Outcast, Lauryn Hill), Vincent Wiley (R. Kelly) nebo Dave Manley (Jill Scott).

Facebook Youtube - Oleilole 

FacebookinstagramYouTube

Aiko

Vyrůstala v Karlových Varech, nyní nazývá Londýn svým novým domovem, hudba Aiko je nenucenou směsí kultur a vlivů, jistým tavícím kotlíkem různých estetik, které pracují v unisonu, aby vytvořily líbivé zvuky, na kterých si Aiko postavila své jméno. Její tvář zářila na Times Square v New Yorku v rámci celosvětové kampaně Equal hudební platformy Spotify.

FacebookYoutube - Power

FacebookinstagramYouTubeSpotify

Funky Monx

Funková sedmičlenná formace Funky Monx se během několika let přeměnila ze "ZUŠkařské" kapely žáků v dospělou partu s vlastní tvorbou a prvním albem na cestě. Skupina stojící na pevných funky základech dechové sekce a groovy baskytary rozšiřuje tento živelný styl moderními prvky synťákových zvuků nebo rapu. 
Smíšená sestava kluků a holek naživo válcuje energií, která jim spolu s nápaditostí dopomohla k získání Ceny poroty v soutěži Karlovarského kraje Top RoofTop Talenty 2021.

Facebook Youtube - It's Got A Power

FacebookinstagramYouTubeSpotify

The Sidewaves

Objev soutěže Top RoofTop Talenty 2021 - zbrusu nový čerstvý projekt - duo The Sidewaves má za sebou svou úplnou vynikající premiéru coby předkapela Beaty Hlavenkové v rámci zahájení Kulturně Ozdravné kúry v Mariánských Lázních.
Indie-popové duo, ještě čerstvěji rozšířené o cajon a perkuse třetím členem, je jedním ze dvou vítězů Ceny poroty soutěže Top RoofTop Talenty 2021.

Facebook Youtube - finále Top RoofTop Talenty 2021 - The Sidewaves

FacebookinstagramYouTubeSpotify

Program

 

16:50-17:30 The SidewavesProskleno scéna
17:50-18:30Funky MonxTRT stage
18:50-19:30AikoProskleno scéna
19:50-20:40Beata Hlavenková s Kapelou snůTRT stage
21:00-21:40Mirka NovakProskleno scéna
22:00-23:00VltavaTRT stage

Partneři